شماره تماس :+98‌5138848427
آدرس :مشهد - کارخانه نوآوری مشهد
ایمیل :dm@mammute.co

استفاده از تلفن همراه برای تولید محتوا این روزها ایده بدی نیست و ابزارهای زیادی وجود دارند که می توانند در این راه به شما کمک کنند تا تصاویر و ویدیوهایی را تولید کنید که برای مخاطب بسیار جذاب باشد. در این مقاله قصد داریم تعدادی از این ابزارها را بررسی کنیم.

Unfold

برنامه Unfold الگوهای مناسبی را برای داستان های شما ارائه می دهد.

آنها دائماً الگوها را به روز می کنند و فونت های جدید و سایر عناصر تزئینی مانند برچسب ها را در برنامه قرار می دهند. چیزی که در مورد این برنامه از آن لذت خواهید برد، توانایی سازماندهی “داستان” خود در پوشه ها و همچنین ذخیره قالب های مورد علاقه خود برای دسترسی آسان در آینده است.

InShot

پس از استفاده از InShot به هیچ برنامه ویرایش ویدیو دیگری نیاز نخواهید داشت زیرا توسعه دهندگان ویرایش سریع و آسان یک ویدیو را برای شما آسان می کنند.

می‌توانید ویدیوها و عکس‌ها را به هم بپیچید و یک ویدیو را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ویرایش کنید.

InShot همچنین به شما امکان می دهد موسیقی، استیکر و فونت های خود را اضافه کنید تا ویدیویی تولید کنید که با ظاهر و احساس برند شما هماهنگ باشد.

داستان های Canva

برنامه Canva به شما امکان می دهد تصاویر گرافیکی در حال حرکت برای پست های رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید.

برنامه تلفن همراه بسیار راحت است و گزینه های زیادی برای ایجاد محتوا از دستگاه تلفن همراه شما ارائه می دهد.

می توانید نقل قول ها، الگوهای تعاملی ایجاد کنید، داستان های چند تصویری ایجاد کنید، و ویدیوها را برای استوری های اینستاگرام خود اصلاح و ویرایش کنید.

جمع بندی

تولید محتوای موبایلی از این جهت خوب است که می توانید ایده خود را در هر زمان و هر مکان عملی کنید. تولید محتوای جذاب تاثیر زیادی بر کسب و کار شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Awesome Works
Awesome Works

Related Posts