11%
تخفیف

آموزش بازاریابی محتوا و تولید محتوای تخصصی

آموزش تمامی اصول و نکته های بازاریابی محتوا یا content marketing و بهینه سازی محتوای برای موتور های جستجوگر و کاربران توسط یکی از افراد موفق در زمینه تولید محتوا.

320,000 تومان
11%
تخفیف

آموزش دیجیتال مارکتینگ و تکنیک های بازاریابی دیجیتال

آموزش مقدماتی ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و معرفی مسیر های مختلف در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ همراه با آشنایی با ابزار های مورد نیاز یک دیجیتال مارکتر در مارکتینگ

320,000 تومان
11%
تخفیف

آموزش سئو محتوا و بهینه سازی پیشرفته متن

محتوا مهم ترین بخش بازاریابی در فضای مجازی می باشد و تولید کردن یک محتوای به صورت بهینه شده تخصصی است که تمامی کسب و کار هایی که در عرصه رقابتی حضور دارند به اون نیاز دارند.

320,000 تومان
15%
تخفیف

آموزش طراحی تجربه کاربری UX

آموزش مقدماتی تجربه ی کاربری به صورت تئوری و عملی، آشنایی با ابزار های مورد نیاز یک طراح تجربه ی کاربری و نکاتی برای بهتر شدن در طراحی تجربه ی کاربری.

220,000 تومان
9%
تخفیف

آموزش طراحی رابط کاربری UI

آموزش طراحی رابط کاربری به صورت حرفه ای برای وبسایت ها و اپلیکیشن ها. آموزش پیچ و خم های موجود در طراحی رابط کاربری، آموزش راه هایی برای افزایش خلاقیت در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن ها و وبسایت ها زیر نظر یکی از بهترین طراح های رابط کاربری مشهد.

500,000 تومان

آموزش کدنویسی HTML۵ و CSS۳

توضیحات کارگاه آموزشی با اینکه افراد زیادی به طور مستمر وارد عرصه کدنویسی می‌شوند، اما همچنان نیاز به افراد متخصص…

1,500,000 تومان

آموزش گوگل سرچ کنسول

توضیحات کارگاه آموزشی

آیا به دنبال پیشرفت سایت خود هستید و قصد دارید گوگل را تشویق به بیشتر دیدن سایت خود کنید؟ در تلاش برای سبقت گرفتن از سایر رقبای کسب و کارتان هستید؟ اگر وب مستر، کارشناس سئو، طراح سایت، کارشناس محتوا هستید و یا خودتان اقدام به طراحی سایت کرده اید بدون شک برای مراقبت و ارتقاء سایت خود نیاز به یادگیری و آموزش گوگل سرچ کنسول دارید.

400,000 تومان