مـامیـن،

خالق راه حل های نرم افزاری

ما در مامین با اجرای راهکار E3D پروژه نرم افزاری شما که می تواند از یک سایت معرفی کسب و کار شما تا پیاده سازی صرافی ارزهای دیجیتال باشد را در چهار قدم انجام بدهیم :

Develop

Evaluate

Deliver

Design

طراحی وبسایت شرکتی و فروشگاهی

وردپرس بدون شک محبوب‌ترین و یکی از قدرتمندترین پلتفرم‌ها برای طراحی سایت و مدیریت محتوای سایت است. این پلتفرم صدها افزونه برای ایجاد امکانات گوناگون و هزاران قالب آماده سایت دارد. همین ویژگی‌ها وردپرس را به انتخاب اول کسب‌وکارهای آنلاین تبدیل کرده است. طراحی سایت با وردپرس یکی از خدمات ما در استودیو مامین است.

پیاده سازی اپلیکیشن اندروید و
ios و وب اپلیکیشن

اپلیکیشن در دنیای دیجیتال به معنای نرم افزار یا ابزاری است که ما می‌توانیم آن را بر روی سیستم هوشمند خود (کامپیوتر، تلفن همراه و …) نصب کرده و از آن برای انجام در برخی کارها و وظایف خود از آن استفاده کنیم. این طراحی به صورت کلی کاری بسیار تخصصی و گاهی اوقات دشوار است، اما ما در استودیو مامین با داشتن متخصصان بروز این کار را برای شما راحت کرده ایم .

پیاده سازی صرافی آنلاین
پلتفرم معاملاتی و اکسچینج در بستربلاکچین

صرافی ارز دیجیتال پلتفرمی آنلاین است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به‌صورت آنلاین برای کاربران فراهم می‌کند؛ ما در استودیو مامین با پیاده سازی صرافی آنلاین این امکان را به مشتری خود می دهیم تا با پول خود ارز دیجیتال خریداری کنند یا ارزهای دیجیتال را به پول واقعی تبدیل کنند.

پیاده سازی CRM و باشگاه مشتریان

اگر ما بخواهیم CRM را برای شما تعریف کنیم میتوانیم آن را این گونه بازگو کنیم که ، CRM مدیریت ارتباط با مشتری است و هدف ما در استودیو مامین این است که ارتباط با مشتریانمان و نحوه پاسخ به نیاز‌ها و در خواست‌های آن‌ها را به بهترین شکل مدیریت کنیم.

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو سایت (SEO) یا بهینه سازی سایت موثرترین روش جذب مشتری است. ما در استودیو مامین با ارائه خدمات سئو به سایت شما می‌توانیم این تضمین رو به شما دهیم:
افزایش مشتری داشته باشید و محصول و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

مشاوره و اجرای کمپین های تبلیغاتی
کلیکی و گوگلی

مدیریت و بهینه سازی تبلیغات کلیکی در کمپین های آنلاین یکی از چالش های کسب و کار استودیو مامین است . ما با شناخت اهداف تجاری مشتریان خود و تسهیل تصمیم گیری با داده ها, تدوین استراتژی های خرد و کلان تبلیغات آنلاین, نسبت به اجرای وظایف خود اقدام می کنیم .


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/honarekhalagh/public_html/mammin/wp-includes/functions.php on line 5427