ما طراح راه حل هستیم ...

کاوا هنر خلاق ماموت

برای کسب و کارها، ارگان های شهری و استارت آپ ها

چشم انداز

داستان ما از کجا شروع شد و چه مسیری را طی می کند؟

بیش از بیست سال است که ما فعالیت تخصصی خود را در حوزه های مشاوره و شتابدهی، برندسازی، و توسعه و تحول سازمانی درداخل و خارج از کشور آغاز کرده است و امروز با رویکردی نوآورانه، همراه با برندها، استارتاپ ها و استارتاپ استودیوهای جوان و خلاق علاوه بر توسعه کارآفرینی و پرورش نیروی متخصص، به ارائه راه حل های عملیاتی در حوزه های شهری و تجاری می پردازد.

شتابدهی

کسب و کارهای نوپای خلاقانه، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوآور در اکوسیستم شتابدهی ما با بهره‌مندی از خدمات مشاوره، منتورینگ و سرمایه‌گذاری در مسیر رشد به گونه‌ای راهبری می‌شوند که درفضای رقابتی دنیای امروز، هویت و حیات خود را کسب نمایند و بالغ شوند.

برند سازی

هویت کسب‌وکارهای خلاق و شهرهای نوآور، با راه‌حل‌های طراحی‌شده توسط متخصصین ماموت، برای همیشه در ذهن مخاطبان، ماندگار می‌شوند.

مشاوره و منتوری

شرکت‌ها‌ و برندهای معتبر و بزرگ داخلی و خارجی در زمینه‌های راه‌اندازی، مدیریت منابع انسانی، مطالعات و تحقیقات بازار، برندسازی، روش‌های بازاریابی دیجیتال و طراحی مدل‌های درآمدی خلاقانه برای کسب و کار خود، همیشه و در همه‌جا از خدمات مشاوره و راهبری متخصصین ماموت، بهره می‌برند.

مشاوره و منتوری

در مجموعه ما برای برندها، شرکت ها و یا استارت آپ هایی که قصد فعالیت به صورت بومی و یا بین المللی را دارند در جهت راه اندازی و توسعه، خدماتی در زمینه های برندینگ، مارکتینگ، منابع انسانی، شتابدهی،مطالعاتو تحقیقات بازار، طرح تجاری و مدل درآمدی کسب و کار ارائه می دهد.

کسب و کار های بومی
کسب و کار های بین المللی
حوزه های شهری

دپارتمان ها

استودیو های فعال درکاوا هنر خلاق ماموت


9

دپارتمان

16

استارتاپ

39

رویداد

43

نیروی انسانی مقیم
همه استارتاپ ها‌کسب و کار‌هانهادها

شتابدهی

کاوا هنر خلاق ماموت پشتوانه همکاری‌های مشترک با شتابدهنده‌های بین المللی در کشورهای کانادا، امارات متحده عربی و ترکیه طی سال‌های اخیر و با اتکا بر زیرساخت فناوری و توانمندی تخصصی نیروی انسانی خود، بستر مناسب برای رشد و توسعه فعالیت استارت آپ‌ها و کسب و کارهای داخل و  خارج از مرزهای کشور را فراهم نموده است.  

مخاطبین ما در سه دسته اصلی هستند، تیم های جوان با ایده های نو، کسب و کارهای سنتی که به دنبال راه کار های خلاقانه و نوآورانه هستند و نهادهای شهری با هدف ارتقا سطح کیفیت زیستی جامعه.

مربیان و مشاورین

مربیان و مشاوران متخصص و با تجربه ما، فعال در دپارتمان‌های تخصصی، همواره و همه‌جا در مسیر رشد کسب و کارها خدمت رسانی می کنند.

فضای کار اشتراکی

برای اینکه دغدغه ای جز رشد و توسعه کسب و کار را نداشته باشید، فضایی دلنشین، با حضور متخصصین و برخوردار از امکانات فناورانه فراهم کردیم تا علاوه بر کاهش هزینه‌ها، دسترسی به فرصت‌ها و ارتقا بهره‌وری تیم‌های خلاق را تسهیل نماییم.

ایجاد شبکه سرمایه‌گذاری

به شما کمک می‌کنیم با تکمیل مدارک و مستندات موردنیاز و ارائه‌ای حرفه ای در شبکه سرمایه‌گذاران، از بهترین شرایط جذب سرمایه برخوردار گردید.

با ما در ارتباط باشید

برای تماس با ما راحت باشید
نام و نام خانوادگی


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/honarekhalagh/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420